• facebook
 • rss
 • Salezjanie w Słupsku zapraszają

  Justyna Steranka

  dodane 16.05.2014 10:31

  Zjazd Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych to okazja, by się spotkać, razem modlić i dobrze bawić.

  Parafia pw. Świętej Rodziny w Słupsku zaprasza na 67. zjazd Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych, który potrwa od 30 maja do 1 czerwca.

  Spotkanie zaczyna się 30 maja o 17.00. O 20.00 zaplanowano adorację Najświętszego Sakramentu, o 21.30 Eucharystię, a po niej słowo moderatorów i spotkanie w grupach.

  31 maja o 9.00 spotkanie z egzorcystą, a o 12.00 Msza św., której przewodniczył będzie ks. insp. Marek Chmielewski. O 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej Marsz dla Jezusa. O 19.00 będzie koncert zespołu „Bethel”, a o północy Msza św. pod przewodnictwem moderatorów SWE.

  1 czerwca o 9.30, na zakończenie spotkania, dziękczynna Eucharystia w kościele Świętej Rodziny.

  - Na zjazd może przyjść każdy. To część formacji, a także okazja, by się spotkać, modlić i bawiąc się chwalić Pana Boga oraz zapraszać innych do wspólnoty. Każdy zjazd to okazja przede wszystkim do pogłębienia swojej relacji z Chrystusem. Do tego, by się nawrócić i o swoim doświadczeniu wiary podzielić się z innymi. Jest to również czas przygotowania się do akcji wakacyjnych - wyjaśnia ks. Krzysztof Rudziński SDB, koordynator.

  Salezjańskie Wspólnoty Ewangelizacyjne (SWE) działają w całej Polsce. Ich największe przedsięwzięcia to Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna oraz Pustynia Miast. Podstawowym zadaniem wspólnot SWE jest pogłębianie wiary przez zrzeszoną w niej młodzież oraz ewangelizacja. 

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół