• facebook
 • rss
 • Marsze dla Życia i Rodziny

  ks. Wojciech Parfianowicz ks. Wojciech Parfianowicz

  dodane 16.05.2017 16:42

  Odbędą się w tym roku w kilku miejscowościach w diecezji. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem. Uzupełnienia na bieżąco.

  Marsze dla Życia i Rodziny przejdą ulicami Koszalina, Słupska, Szczecinka i Piły. Prosimy o informacje, jeśli marsze planowane są jeszcze w innych miejscach. Zamieścimy je na naszej stronie.

  Pile Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się 28 maja. Msza św. o godz. 11.30 w kościele pw. św. Antoniego. Eucharystii przewodniczyć będzie biskup diecezjalny Edward Dajczak. Wyjście marszu po Mszy św., a zakończenie na pl. Zwycięstwa, przy figurze św. Jana Pawła II.

  Koszalinie Marsz dla Życia i Rodziny 4 czerwca. Msza św. w kościele pw. Ducha Świętego o godz. 10.30. Eucharystii przewodniczyć będzie bp Krzysztof Włodarczyk. Po Eucharystii wyjście marszu i przejście na Rynek Staromiejski (trasa, jak w roku ubiegłym). Podczas marszu będzie można wesprzeć podopiecznych Domu Samotnej Matki w Koszalinie w ramach akcji Caritas "Pielucha dla malucha".

  Słupsku Marsz dla Życia i Rodziny 11 czerwca. Msza św. o 13.00 w kościele św. Maksymiliana Kolbego, a po niej wyjście marszu.

  Szczecinku Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się 18 czerwca. Wyjście o godz. 17 z kościoła pw. Ducha Świętego i przejście do kościoła Mariackiego. Tam odbywać się będzie festyn parafialny.

  Organizatorami marszów są m.in. rodziny z Domowego Kościoła, Rycerze Kolumba, Civitas Christiana. Włączą się również harcerze.

  Patronat medialny nad marszami sprawuje m.in. "Gość Niedzielny".

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Wybrane dla Ciebie

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół