• facebook
 • rss
 • Msze dla rodziców, niezamężnych i patriotów

  Katarzyna Matejek Katarzyna Matejek

  dodane 15.09.2017 13:15

  Od września ruszają nowe inicjatywy w koszalińskim Domu Miłosierdzia Bożego. Msze św. skupią na modlitwie rodziców, singli i osoby zatroskane o dobro Ojczyzny.

  "Za dzieci trzeba się modlić" – pod takim hasłem w Domu Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się cykl Mszy św., które co miesiąc będą gromadzić rodziców na modlitwie w intencji ich dzieci.

  Jak podkreśla ks. Radosław Siwiński, dyrektor Domu Miłosierdzia Bożego, jest to inicjatywa oddolna. – Zgłosili się do nas rodzice, którzy widzą potrzebę regularnej modlitwy za swoje potomstwo oraz pragną spotykać się z innymi rodzicami. To poruszające, a zarazem bardzo aktualne wezwanie – wyjaśnia kapłan.

  "Msze św. w intencji twojego dziecka" będą odbywać się w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 19.

  Kolejną odpowiedzią na prośby bywalców DMB są Eucharystie dedykowane osobom, które mają trudności ze znalezieniem męża lub żony. "Msze św. dla singli" będą odprawiane w placówce w trzecie soboty miesiąca o godz. 19 (ta inicjatywa ruszy od października). Uzupełnieniem duchowej prośby będą spotkania dla singli w działającej pod auspicjami DMB kawiarni "Kawa z duszą".

  Wśród nowych inicjatyw DMB są także comiesięczne Msze św. za Ojczyznę. – W proroctwie skrzatuskim wypowiedzianym przez o. Antonello Cadeddu, Pan Jezus błagał, by wiele Jego świeckich dzieci modliło się w intencji całej Polski – przypomina ks. Siwiński. – Z taką myślą rozpoczynamy comiesięczne Msze św. za Ojczyznę, na które zapraszamy w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 19.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół