Nowy numer 38/2018 Archiwum

Oazy ewangelizacyjne: Kołobrzeg, Ostrowiec

W październiku odbędą się w Ostrowcu u Wałczu oazy ewangelizacyjne.

Oazy ewangelizacyjne przeznaczone są dla młodzieży, która uczęszcza przynajmniej do ósmej klasy szkoły podstawowej.

Ich celem jest ożywienie wiary i rozbudzenie pragnienia zaangażowania się grupy parafialne i ruchy duszpasterskie, zwłaszcza we wspólnoty Ruchu Światło-Życie.

W ramach swojej formacji, mogą w tych rekolekcjach uczestniczyć również kandydaci do bierzmowania.

Oazy ewangelizacyjne mają dwa stopnie. Pierwszy przeznaczony jest dla osób, które w tego rodzaju rekolekcjach wezmą udział pierwszy raz. Natomiast drugi stopień przeznaczony jest dla tych, którzy uczestniczyli już w oazie ewangelizacyjnej stopnia pierwszego lub podczas wakacji byli na Oazie Nowego Życia stopnia podstawowego, czyli tzw. zerówce.

Stopień pierwszy:

19-21 października – Ostrowiec koło Wałcza (Ośrodek Caritas St. Liborius)

26-28 października – Kołobrzeg, ul. Aniołów Stróżów 1 (Ośrodek Caritas Aniołów Stróżów)

Stopień drugi:

12-14 października – Kołobrzeg, ul. Aniołów Stróżów 1 (Ośrodek Caritas Aniołów Stróżów)

Zgłoszenia przyjmowane są do 7 października, wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.koszalin.oaza.pl.

Koszt oazy wynosi 60 zł.

Pytania dotyczące oaz ewangelizacyjnych, a także zgłoszenia animatorów, którzy podczas nich pragną podjąć posługę, należy kierować do Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej – pocztą elektroniczną: recepcja@koszalin.oaza.pl lub telefonicznie: 600 604 137.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma