Nowy numer 42/2018 Archiwum

Przegląd Pieśni Patriotycznej – 9 listopada

Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej zaprasza dzieci i młodzież do udziału w II Diecezjalnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Pieśń dla mojej Ojczyzny".

Przegląd ma na celu kształtowanie postawy miłości do naszej Ojczyzny od najmłodszych lat. Zachęcamy instytucje (parafie, szkoły) do włączenia się w to dzieło.

Jury oceniać będzie wykonawców w dwóch kategoriach (zespoły i soliści) oraz czterech grupach wiekowych (przedszkola, szkoły podstawowe – klasy: I–III , szkoły podstawowe – klasy: IV–VII, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne).

Uczestnicy mają zaprezentować jedną pieśń o charakterze patriotycznym. Pieśni mogą być wykonywane z akompaniamentem (na żywo lub z nośnika) lub a capella. Playback jest wykluczony.

Przegląd odbędzie się 9 listopada 2018 r. w Sianowie.

Zgłoszenia do 30 października 2018 r. na adres e-mail: przeglad@akcjakatolicka.org

Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody za zajęcie I, II i III miejsca w każdej kategorii.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy