Nowy numer 50/2018 Archiwum

Warsztaty dla ojców - 14 i 15 grudnia

Wydarzenie jest propozycją Inicjatywy Tato.net. Zapisy możliwe do 10 grudnia.

Inicjatywa Tato.Net zaprasza na warsztaty "7 Sekretów Efektywnego Ojcostwa", czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn. Podczas warsztatów lepiej poznasz swoje mocne i słabe strony, dowiesz się jak utrzymać równowagę na linii życie rodzinne - praca zawodowa, a także jak stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty. Będzie to dla Ciebie dobra okazja aby wymienić doświadczenia w męskim gronie oraz tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.

WarszTaty odbędą się w terminie 14 i 15 grudnia 2018 (piątek godz. 18-21, sobota godz. 9-18) w Hotelu Olymp 3 w Kołobrzegu. Koszt udziału 80 złotych.

Zapisy na stronie www.tato.net/w/kolo, a także mailem na adres kolobrzegok@gmail.com lub telefonicznie 604-915-368

Zapisy na ten warsztat trwają do 10 grudnia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy