Nowy numer 8/2019 Archiwum

Weekend dla małżeństw: Grzybowo, 22-24 marca

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Miłosierdzie Boże" działająca przy koszalińskiej parafii katedralnej zaprasza małżonków na rekolekcje poświęcone sztuce konwersacji małżeńskiej, czyli pracy nad tym, co najczęściej w małżeństwie kuleje: nad dialogiem.

Konferencje wygłosi małżeństwo Joanna i Norbert Dawidczykowie.
Spotkanie odbędzie się w ośrodku rekolekcyjno-wypoczynkowym Gwiazda Morza w Grzybowie koło Kołobrzegu w dniach 22-24 marca 2019 roku.

Więcej informacji pod nr tel. 534 239 211.

Joanna i Norbert Dawidczykowie mówią o sobie:

Jesteśmy małżeństwem od 2001 r. i każdy kolejny dzień małżeńskiego kroczenia razem jest dla nas wielką radością i darem. Od 2004 roku czujemy się szczególnie wezwani do posługi na rzecz rodzin, a głównie małżeństw, które chciałyby odkurzyć swoją miłość lub naprawić to i owo w związku. Z tego powodu w ciągu roku, w różnych rejonach Polski, prowadzimy tygodniowe rekolekcje dla rodzin i narzeczonych, dni skupienia, randki małżeńskie i konferencje tematyczne.

W czasie ich trwania pomagamy małżonkom w doskonaleniu sztuki komunikacji i przezwyciężaniu kryzysów dużych i małych. Pracujemy też indywidualnie z osobami, które chcą przyjrzeć się wnikliwiej jakimś sferom swego życia. Kochamy drugiego człowieka , a pomoc małżeństwom stała się naszą misją i pasją, dlatego też wierzymy, że „małżeństwo szczęśliwe jest możliwe.”

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL