Nowy numer 8/2019 Archiwum

Warsztaty dla rodzin: Skrzatusz, 2-5 maja

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają rodziny do Domu Pielgrzyma przy sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu na spotkanie pt. „Jak rozwiązywać konflikty w rodzinie?”.

Warsztaty poprowadzą Elżbieta i Dominik Łozińscy - małżonkowie z Wrocławia, rodzice czwórki dzieci.

Wydarzenie odbędzie się pd 2 do 5 maja w Skrzatuszu. Rozpoczęcie spotkania w czwartek o godz. 19, zakończenie w niedzielę ok. godz. 14. W czasie spotkań dla rodziców dzieci będą miały swoje zajęcia pod opieką animatorów.

Zgłoszenia i więcej informacji udziela s. Goretti - tel. 698 446 375 lub e-mail: dompielgrzyma42@gmail.com

Elżbieta Łozińska jest doradcą pedagogiczno-psychologicznym oraz terapeutą NEST (program terapeutyczny dla osób dorosłych, które doświadczyły traumatycznych przeżyć); pracuje w Centrum Mamy Dziecko we Wrocławiu; jest autorką książki pt. "Jak rozmawiać w rodzinie" oraz serii sesji tematycznych nagranych w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów; publikuje w tygodniku "Niedziela".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL