GN 20/2019 Archiwum

Lato z Caritas - kolonie w lipcu i sierpniu w Ostrowcu

Ruszyły zapisy na kolonie Caritas dla dzieci i młodzieży w Ostrowcu koło Wałcza.

Lato z Caritas to inicjatywa Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej skierowana do dzieci w wieku od 10 do 17 lat. Akcja przeprowadzana jest w okresie letnim dla trzech województw diecezji. Jest to aktywnie spędzony czas wakacji z wartościami chrześcijańskimi, pod opieką sprawdzonej kadry pedagogicznej. W programie przewidziane są gry i zabawy integracyjne, kręgielnia, aquapark, park linowy, kino, zajęcia tematyczne, konkursy, spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych atrakcji.

Kolonie "Lato z Caritas" odbędą się w 2 terminach:

– od 14 do 21 lipca,

– od 11 do 18 sierpnia

Koszt udziału wynosi 580 zł. W cenę wliczony jest nocleg, wyżywienie, transport, ubezpieczenie NW.

Kolonie odbędą się w ośrodku Charytatywnym st. Liborius w Ostrowcu k. Wałcza. Więcej informacji w sekretariacie Caritas w Koszalinie (e-mail: sekretariat.koszalin@caritas.pl bądź pod numerem telefonu: 94 342 36 90).

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 czerwca 2019 r.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL