GN 20/2019 Archiwum

Młodzi w Duchu. Czuwanie modlitewne w Koszalinie

Już 16 maja kolejne czuwanie modlitewne razem ze św. Janem Pawłem II.

Odbywające się w koszalińskim kościele pw. Ducha Świętego spotkania to zaproszenie do poznawania i czerpania z nauk świętego papieża. Kierunek kolejnych czuwań wyznaczają hasła, które przyświecały spotkaniom Jana Pawła II z młodzieżą całego świata.

- Koszaliński kościół Ducha Świętego to jedyna świątynia w diecezji, w której św. Jan Paweł II sprawował Mszę św. Chcemy, żeby jego obecność nie sprowadzała się jedynie do portretu na ścianie świątyni i relikwii. Wierzymy, że jest wciąż wśród nas w świętych obcowaniu, choć dla współczesnego nastolatka to jednak postać odległa, nieznana, z którą nie ma związanych żadnych wspomnień - mówi ks. Piotr Kozłowski, inicjator comiesięcznych spotkań.

Kolejne odbędzie się w czwartek 16 maja o godz. 19.30.

- Serdecznie zachęcamy i zapraszamy wszystkich młodych na spotkanie i tu nie chodzi o wiek, ale przede wszystkim o młodość ducha. Jeśli wiec się czujesz młody duchem, to czekamy na Ciebie! - zaprasza ks. Kozłowski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL