Nowy Numer 25/2019 Archiwum

Marsze dla Życia i Rodziny

W tym roku marsze odbywają się pod hasłem: "Seksedukacja to deprawacja". W diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej wydarzenia te odbędą się 9 i 16 czerwca w kilku miejscowościach.

Marsze, które odbędą się 9 czerwca:

Kołobrzeg:

Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna zaprasza wszystkie rodziny wraz z dziećmi do udziału w Kołobrzeskim Marszu dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się o godz. 11.30 w Bazylice. Po Mszy nastąpi formowanie się kolumny marszowej, która przejdzie ulicami miasta aż do sceny plenerowej Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta, gdzie przewidziano koncert słowno-muzyczny pod  tytułem "Życie i Rodzina".

Szczecinek

Marsz rozpocznie się o 13.30 na placu przed kościołem pw. Ducha Świętego, a zakończy przy muszli koncertowej w parku miejskim. Po marszu odbędzie się piknik rodzinny organizowany przez szczecineckie fundacje i stowarzyszenia w ramach Dnia Pozarządowca.

Słupsk

Msza św. o 11.30 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego. Start marszu o 12.30 z parkingu przy ul. Piłsudskiego. Zakończenie piknikiem rodzinnym w parku przy ul. Szarych Szeregów.

Marsze, które odbędą się 16 czerwca:

Koszalin

Msza św. o 12.00 w kościele pw. Ducha Świętego. Marsz wyruszy o 13,00 i przejdzie m.in. ul. Młyńską na parking przy amfiteatrze. Tam odbędzie się festyn rodzinny, podczas którego z koncertem wystąpi Joszko Broda z zespołem.

Piła

O 11.30 Msza św. w kościele pw. św. Antoniego. O 12.30 start marszu przy ul. Ludowej. Zakończenie na pl. Zwycięstwa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL