46/2019 Archiwum

Weekend dla małżeństw w listopadzie w Koszalinie

Chcesz na nowo zakochać się w swojej żonie? Chcesz na nowo pokochać swojego męża? Organizatorzy tego weekendu przekonują, że to możliwe.

Spotkania prowadzone są w duchu dialogu męża i żony. Przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na małżeński staż. Szczególną pomoc stanowią dla par, które przeżywają różnego rodzaju kryzysy.

– Od początku naszego małżeństwa goniliśmy za karierą. Dziś widzę, że pogubiliśmy się całkowicie. Straciliśmy te lata bezpowrotnie. Wyjeżdżając stąd zostawiamy za sobą przeszłość – mówią uczestnicy jednego z weekendów organizowanego przez Stowarzyszenie Spotkań Małżeńskich.

Weekend dla małżeństw odbędzie się od 22 do 24 listopada w koszalińskim Centrum Edukacyjno-Formacyjnym.

Zgłoszenia: tel. 600 984 248 lub e-mail: zgloszenia.koszalin@spotkaniamalzenskie.pl. Więcej informacji i świadectwa uczestników na Spotkania Małżeńskie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama