46/2019 Archiwum

30. edycja Festiwalu Pieśni Religijnej "Cantate Domino". Można się zgłaszać

Jest to festiwal o długiej tradycji. Na koszalińskiej scenie do muzycznej rywalizacji o "Złoty Witraż" przystępowało wielu młodych artystów. Niektórzy z nich stali się znani w Polsce. Wśród nagradzanych byli m.in. Adam Sztaba, czy Natalia Sikora.

Oprócz znanych laureatów jako goście festiwalu na scenie występowali m.in.: Stanisław Sojka, Darek Malejonek, Tomek Kamiński, Magda Anioł, Antonina Krzysztoń, Mieczysław Szcześniak.

W konkursie mogą brać udział soliści, zespoły kameralne, chóry, zespoły wokalno-instrumentalne - w trzech kategoriach wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli).

Konkurs odbywa się dwuetapowo. Wstępne eliminacje przeprowadzane są na podstawie materiałów przesłanych drogą e-mailową - do 20 listopada. Następnie odbędzie się konkurs finałowy - 1 grudnia.

Sekretariat konkursu mieści się w Wydziale Duszpasterskim kurii biskupiej - tel. 501 014 614, cantatedomino@gmail.com

Więcej informacji, regulamin, karty zgłoszeniowe do pobrania na stronie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama