46/2019 Archiwum

Świąteczny koncert charytatywny na rzecz Góry Chełmskiej

Na scenie Filharmonii Koszalińskiej 28 grudnia wystąpią Czesław Majewski i Janusz Tylman z programem "Śpiewające fortepiany - koncertowo i z humorem". Dochód z koncertu przeznaczony będzie na budowę Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej.

Świąteczny koncert charytatywny Fundacji Przymierze na rzecz powstającego Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej to brawurowy program w wykonaniu znakomitych pianistów Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana, gwiazd popularnego programu telewizyjnego: "Śpiewające fortepiany", Tadeusza Melona (skrzypce), Wojciecha Maliny Kowalewskiego (perkusja) oraz solistów Warszawskiej Opery Kameralnej i Gliwickiego Teatru Muzycznego - Joanny Stefańskiej-Matraszek i Ireneusza Miczki.

Świąteczny koncert charytatywny na rzecz Góry Chełmskiej  

W programie znajdą się przeboje muzyki klasycznej, najpiękniejsze melodie z operetek, musicali oraz ponadczasowe standardy muzyki rozrywkowej i muzyczne niespodzianki. Koncert ten to znakomite połączenie klasyki i rozrywki doprawione anegdotą i humorem! Przebojową i ponadczasową muzykę dopełni anegdotyczno-humorystyczny komentarz gospodarzy wieczoru - Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana.

Cegiełki do nabycia już od 5 listopada w kasie biletowej Filharmonii Koszalińskiej; na Górze Chełmskiej oraz w domu sióstr szensztackich przy ul. Zielonej 38 w Koszalinie ( tel. 601 319 786).

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama