GN 38/2020 Archiwum

Zanim abortujesz swoje dziecko, zastanów się. Spotkanie dla mężczyzn

Mężczyźni Pustelni zapraszają panów na Świętą Górę Polanowską w ostatni czwartek września. O wartości życia poczętego opowie im ks. Tomasz Kancelarczyk.

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią Mężczyźni Pustelni zapraszają panów na męskie spotkanie na Górze Polanowskiej. Odbędzie się ono 24 września w pustelni. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18 w kaplicy Matki Bożej Bramy Niebios.

Spotkanie odbędzie się pod hasłem: "Zanim abortujesz swoje dziecko, zastanów się", które nawiązuje do słów z Księgi Jeremiasza: "Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię". Gościem spotkania będzie ks. Kancelarczyk, prezes zarządu Fundacji Małych Stópek.

Fundacja Małych Stópek szerzy ideę obrony wartości ludzkiego życia od samego poczęcia aż do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Za cel stawia sobie integrację środowiska obrońców życia - zarówno indywidualnych, jak i działających w organizacjach pro-life. Fundacja dociera ze swoim przekazem do obrońców i przeciwników życia ludzkiego z całej Polski i z zagranicy, m.in. za pośrednictwem strony internetowej, portali społecznościowych, grafik, filmów i internetowych kampanii pro-life. Stanowi ważną siłę opiniotwórczą w przestrzeni publicznej. Wśród działań fundacji są: Marsze dla Życia, Msze św. obrońców życia, rozpowszechnianie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, spotkania na temat ochrony życia w różnych środowiskach, tzw. nocki w Fundacji Małych Stópek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama