Nowy numer 47/2021 Archiwum

Rekolekcje "Psalmoterapia"

Uzdrawiającego kontaktu z Bożym słowem będzie można doświadczyć na przełomie roku w Skrzatuszu.

W skrzatuskim sanktuarium odbędą się od 28 grudnia 2021 do 2 stycznia 2022 r. rekolekcje pod nazwą "Psalmoterapia". Zaproszenie na nie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą modlić się słowem Bożym. Zarówno do tych, dla których Księga Psalmów jest księgą otwartą i umiłowaną, jak i do tych, którzy jej jeszcze nie znają.

Nauczanie poprowadzi o. Piotr Kwiatek OFMCap - psycholog i psychoterapeuta, rekolekcjonista, wykładowca. Wykłada psychologię komunikacji, psychologię pastoralną i rozwojową w WSD Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie, interwencje pozytywne na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS.

– Zapraszamy małżonków, singli, kapłanów, siostry zakonne, świeckich, liderów grup, członków wspólnot. To świetny pomysł na pożegnanie starego i przywitanie nowego roku – przekonują uczennice krzyża, organizujące rekolekcje. – Zapraszamy do wielkiej przygody spotkania się Bogiem, sobą samym i innymi poprzez Księgę Psalmów. Jednym słowem wszystkich, którzy chcą doświadczać uzdrawiającej mocy Bożego słowa.

Zgłoszenia: s. Goretti, tel. 698 446 375, e-mail: domskrzatusz@gmail.com

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama