Nowy numer 39/2023 Archiwum

W Koszalinie odbędą się rekolekcje "Oto Oblubieniec"

Niebawem ruszą zapisy na "weekend bliskości z waszym Oblubieńcem", czyli rekolekcje dla małżonków prowadzone przez Fundację Misterogrande.

W dniach 3-5 listopada w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym odbędą się Rekolekcje dla Małżonków "Oto Oblubieniec". To rekolekcje o duchowości małżeńskiej przygotowane przez ks. Renzo Bonetti, który gościł przed laty w naszej diecezji podczas konferencji rejonowych dla kapłanów i katechetów.

- W powołanie małżeńskie w szczególny sposób jest wpisany dar z siebie. Nasza codzienność jest wymagająca i łatwo nam osiąść na mieliźnie banału. Z myślą o małżonkach przygotowaliśmy weekend odnawiający i odświeżający ich sakrament - informują małżonkowie z Fundacji Misterogrande.

Zapisy ruszają 7 września. Rekolekcje cieszą się dużym zainteresowaniem.

Więcej informacji o rekolekcjach oraz zapisy na stronie www.misterogrande.pl.

Drugi turnus tych rekolekcji odbędzie się 19-21.04.2024 również w Koszalinie.

W projekt Misterogrande zaangażowane są małżeństwa, które chcą dawać siebie innym. Najróżniejsze inicjatywy, od konferencji, przez rekolekcje, kursy, dni skupienia aż po publikację książek to momenty, w których jako mężowie i żony dzielą się Oblubieńcem ze wszystkimi, do których Pan Bóg ich posyła. Projekt narodził się w 2010 roku w diecezji werońskiej - ks. Renzo Bonetii razem z małżeństwami rozpoczął wówczas Progretto Misterogrande (z wł. Projekt Wielka Tajemnica). Pierwsze rekolekcje w Polsce w ramach tego projektu odbyły się w 2017 roku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast