Rozpoczął się "Różaniec Młodych". Za nami pierwsza transmisja

ks. Wojciech Parfianowicz ks. Wojciech Parfianowicz

publikacja 07.10.2020 21:25

Od lat bp Edward Dajczak zaprasza w październiku wszystkich młodych do wspólnego odmówienia dziesiątki Różańca, łącząc się na żywo przez internet.

Rozpoczął się "Różaniec Młodych". Za nami pierwsza transmisja Koszalin, 7 października. Pierwsze spotkania w ramach "Różańca Młodych". Scan z transmisji

Celem październikowych spotkań online jest kontynuowanie wspólnoty modlitewnej wrześniowego spotkania w Skrzatuszu. Chodzi też o zachętę do odmawiania Różańca.

- W tajemnicach Różańca medytujemy tajemnice życia Jezusa. Ale w każdą z tych tajemnic wprowadzamy nasze życie, nasze sprawy, naszych bliźnich. To wszystko pięknie się łączy w sercu Jezusa - to, co jest Jego miłością i to, co jest naszym życiem, naszą radością, szczęściem i bólem - powiedział bp Edward Dajczak na rozpoczęcie pierwszego spotkania.

W tym roku modlitwa transmitowana jest z kaplicy Domu Miłosierdzia Bożego. Transmisja odbywa się w każdą środę października o godz. 21. Dostępna jest na stronie www.dobremedia.org, na Facebooku i YouTubie.