Kuria diecezjalna

publikacja 06.04.2011 14:58

75-062 Koszalin, ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 25, tel. (centrala): (94) 343 87 10

E-mail: kuria@koszalin.opoka.org.pl

www.diecezjakoszalin.pl

rzecznik: rzecznik@koszalin.opoka.org.pl (Tel. 664 062 868)

Archiwum diecezjalne

Dyrektor: ks. dr Tadeusz Ceynowa

tel. (94) 345 90 32

Archiwistka: Małgorzata Wieczorkowska

tel. (94) 345 90 27

Adres: ul. Seminaryjna 2, 75-950 Koszalin

www.archiwum.koszalin.opoka.org.pl

E-mail: archiwum@koszalin.opoka.org.pl

 

Diecezjalna Doradczyni Życia Rodzinnego

Barbara Kwiatosz-Kalinowska

tel. (94) 343 87 34

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00

E-mail: bkk@koszalin.opoka.org.pl

 

Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży

ks. Andrzej Zaniewski

tel. (94) 343 87 37

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00

E-mail: zaniewski@koszalin.opoka.org.pl

 

Diecezjalny Duszpasterz Rodzin

ks. Łukasz Gąsiorowski

tel. (94) 343 87 16

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00

E-mail: luk.gas@gmail.com

 

Diecezjalny Konserwator Zabytków

ks. Henryk Romanik

tel. (94) 340 93 04

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00

E-mail: romanik@koszalin.opoka.org.pl

 

Kanclerz Kurii - Wikariusz Biskupi ds. sakramentalnych

ks. dr Wacław Łukasz

tel. (94) 343 87 14

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00

E-mail: kanclerz@koszalin.opoka.org.pl

 

Notariusz Kurii i Sekretarz Biskupa Diecezjalnego

ks. Sebastian Przybyła

tel. (94) 343 87 28

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00

E-mail:

Sąd Biskupi

Oficjał: ks. dr Andrzej Pawłowski

tel. (94) 343 87 31

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00

E-mail: a.pawlowski@koszalin.opoka.org.pl

 

Wydział duszpasterski

Dyrektor: ks. Łukasz Gąsiorowski

tel. (94) 343 87 17

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00

E-mail: luk.gas@gmail.com

 

Wydział ekonomiczny

Dyrektor: ks. Jacek Święszkowski

tel. (94) 343 87 21

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00

E-mail: ekonom@koszalin.opoka.org.pl

Referent ds ekonomicznych: ks. Grzegorz Szewczak

tel. (94) 343 87 36

E-mail: referent@koszalin.opoka.org.pl

 

Wydział katechetyczny

Dyrektor: ks. dr Radosław Mazur

tel. (94) 343 87 19

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00

E-mail: katecheza@koszalin.opoka.org.pl

Sekretarka: mgr Wanda Cybulska

tel. (94) 343 87 30

E-mail: cybulska@koszalin.opoka.org.pl

 

Wizytator Diecezjalny

ks. mgr lic. Adam Saks

tel. (94) 343 87 19

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek godz. 9.00 – 16.00

E-mail: wizytator@koszalin.opoka.org.pl