Nowy numer 25/2021 Archiwum
 • sorcier
  08.09.2016 20:31
  sorcier
  Nie.
  doceń 4
 • sorcier
  08.09.2016 20:32
  sorcier
  I nigdy nie była.
  doceń 4
 • eniac
  08.09.2016 21:25
  Oho, GN idzie w sukurs ministrowi Glińskiemu i podaje na tacy co eliminować z kultury. Zacznijcie może palić książki które Wam się nie podobają i zamykac twórców, którzy nie podzielają Waszych wartosci. Niebezpiecznie się bawicie.
  doceń 4
 • Eugeniusz_Pomorze_
  08.09.2016 21:41
  Zachwycać się "kulturą" satanistyczną, to tak jakby się zachwycać mordem, zdradą, narkomanią, pijaństwem, gwałtami, grabieżami, oszustwem, wyzwiskami, donosicielstwem, wazeliniarstwem, obmową, zboczeniami, niechlujstwem, bylejakością i wszelkim innym złem. Jeśli to jest kultura, to współczuję jej "krzewicielom". Jeszcze bardziej jednak współczuję organizatorom tych "imprez", zwłaszcza prezydentom miast, burmistrzem i wójtom. Oni myślą, że w oczach satanistycznych "artystów" są postrzegani, jako kulturalni, nowocześni, "cool" i "trendy", gdy tymczasem ci akurat "artyści" mają ich za tłustych i bogatych frajerów... Występy satanistów zapraszanych przez niektóre samorządy, to nic innego, jak przeniesienie w życie starej bajki "Nowe szaty cesarza"...
  doceń 4
 • eniac
  09.09.2016 13:00
  Tak myśleli również komuniści i faszyści, jeśli coś mi się nie podoba to należy zakazać to wszystkim. Czy ktoś zmusza do chodzenia na takie koncerty ? Mi się np nie podoba discopolo ale nie postukuję zakazania tylko ignoruję.
  • Eugeniusz_Pomorze_
   10.09.2016 19:48
   W tym artykule nie chodzi o zakazanie czegokolwiek złego o małym znaczeniu, tylko szerzenia SATANIZMU, czyli ideologii w której mieści TAKŻE komunizm i faszyzm! Jeśli głoszenie satanizmu jest mało szkodliwe, bo "wystarczy go zignorować", bo jest, jak "disco polo", to konsekwentnie należałoby też ignorować komunizm i faszyzm, a nie ich zakazywać, nieprawdaż...?
   doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy