• facebook
  • rss
  • Tak głosowano w całej diecezji

    Katarzyna Matejek

    dodane 18.11.2014 16:00

    Mimo wadliwego systemu informatycznego zbierania danych przez Państwową Komisję Wyborczą, coraz więcej informacji spływa z miejskich i obwodowych komisji wyborczych, toteż coraz więcej wyników głosowania wydaje się przesądzonych.

    Przedstawiamy listę zwycięzców wyborów samorządowych 2014, przeprowadzonych na terenie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, uzupełnioną o kolejne miejscowości. Dla ułatwienia lista jest sporządzona w kolejności alfabetycznej. Przypominamy, że są to nadal nieoficjalne wyniki.

    WYBRANI:

    Będzino: wójt – Henryk Broda

    Białogard (gmina): wójt – Jacek Smoliński

    Biały Bór: burmistrz – Paweł Mikołajewski

    Biesiekierz: wójt – Andrzej Leśniewicz

    Bobolice: burmistrz – Mieczysława Brzoza

    Borne Sulinowo: burmistrz  Renata Pietkiewicz-Chmyłkowska

    Brzeżno: wójt – Jerzy Anielski

    Czarne: burmistrz – Piotr Zabrocki

    Darłowo (gmina):  wójt – Radosław Głażewski

    Darłowo (miasto): burmistrz – Arkadiusz Klimowcz

    Drawsko Pomorskie: burmistrz – Zbigniew Ptak

    Dygowo: wójt – Marek Zawadzki

    Gościno: burmistrz – Marian Sieradzki

    Kalisz Pomorski: burmistrz – Michał Hypki

    Karlino: burmistrz Waldemar Miśko

    Kępice: burmistrz – Magdalena Gryko

    Kobylnica: wójt – Leszek Kuliński

    Koczała: wójt – Eugeniusz Dmytryszyn

    Krzyż Wielkopolski: burmistrz – Zygmunt Jasiewicz

    Manowo: wójt – Roman Kłosowski

    Mirosławiec: burmistrz – Piotr Pawlik

    Ostrowice: wójt - Wacław Micewski

    Piła: prezydent – Piotr Głowski

    Polanów: burmistrz – Grzegorz Lipski

    Postomino: wójt – Janusz Bojkowski

    Rąbino: wójt – Krzysztof Majewski

    Rymań: wójt – Mirosław Terlecki

    Rzeczenica: wójt – Tomasz Ginda

    Sianów: burmistrz – Maciej Berlicki

    Siemyśl: wójt – Marek Dołkowski

    Sławno (gmina): wójt – Ryszard Stachowiak

    Sławno (miasto): burmistrz – Krzysztof Frankenstein

    Sławoborze: wójt – Marcin Książek

    Słupsk (gmina): wójt – Barbara Dykier

    Szczecinek (gmina): wójt – Ryszard Jasionas

    Szczecinek (miasto): burmistrz – Jerzy Hardie-Douglas

    Szydłowo: wójt – Dariusz Chrobak

    Świdwin (gmina): wójt – Kazimierz Lechocki

    Świdwin (miasto): burmistrz – Jan Owsiak

    Tarnówka: wójt – Jacek Mościcki

    Trzcianka: burmistrz – Krzysztof Czarnecki

    Trzebielino: wójt – Tomasz Czechowski

    Wałcz (gmina): wójt – Jan Matuszewski

    Wierzchowo: wójt – Jan Szewczyk

     

    «« | « | 1 | 2 | » | »»
    oceń artykuł

    Zobacz także

    Komentowanie dostępne jest tylko dla .

    Reklama

    Zapisane na później

    Pobieranie listy

    Reklama

    przewiń w dół