• facebook
 • rss
 • Jerzy Zelnik w Koszalinie

  ks. Wojciech Parfianowicz ks. Wojciech Parfianowicz

  dodane 07.11.2016 16:21

  Już 17 listopada otwarte spotkanie z aktorem w ramach cyklu "Gość na Plus". Zapraszamy do zapoznania się ze spotem.

  Spot przygotowany przez redakcję Radia Plus Koszalin
  Zaproszenie na spotkanie "Gość na Plus" z Jerzym Zelnikiem

  Spotkanie odbędzie się 17 listopada o godz. 18 w sali kinowej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Wstęp wolny.

  Jerzy Zelnik jest aktorem teatralnym i filmowym. Najbardziej kojarzony jest z rolą Ramzesa XIII w filmie "Faraon" (1966) Jerzego Kawalerowicza. Jest także scenarzystą małych form teatralnych (monodramów, etiud), reżyserem teatralnym. Ostatnio można go było zobaczyć w filmie "Smoleńsk" oraz w teatrze telewizji "Totus Tuus" w reż. Pawła Woldana.

  Jest autorem wydanej w tym roku książki "Szczerze nie tylko o sobie". W książce tej aktor dzieli swoją historią życia, wspominając rodziców, życie w zniszczonej wojną Warszawie, a następnie studia i małżeństwo oraz pracę zawodową. Ojcem Jerzego Zelnika był Jan Zelnik, reżyser dźwięku radiowego, autor sztuk scenicznych i słuchowisk, reżyser m.in. audycji "Podwieczorek przy mikrofonie".

  Każdy, kto na spotkanie 17 listopada przyniesie książkę, będzie mógł uzyskać autograf i dedykację autora.

  Cykl "Gość na Plus", realizowany przez redakcje "Gościa Niedzielnego" i Radia Plus, to propozycja spotkań ze znanymi w przestrzeni medialnej osobami, które dzięki swojej pasji i niezwykłym dokonaniom mogą stać się inspiracją dla wszystkich poszukujących w życiu dobra i prawdy. W tej propozycji nie chodzi jednak o zwykłe spotkanie z kimś znanym, ale o głębsze poznanie człowieka i motywów, którymi kieruje się w tym, co robi w życiu. "Goście na Plus" to ludzie inspirujący, doświadczeni życiowo, ciekawi.

  Spotkania mają charakter wywiadów na żywo, prowadzonych przez dziennikarzy "Gościa Niedzielnego" i Radia Plus. Przewidziana jest też możliwość zadawania pytań przez publiczność.

  Gośćmi cyklu byli już: prof. Bogdan Chazan, Marek Kamiński, Krzysztof Zanussi oraz Janina Ochojska.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół