Nowy numer 31/2021 Archiwum

Dołącz do konkursu "Pokaż nam swoje święta"

Trwa nasz konkurs fotograficzny. Zachęcamy do przesyłania zdjęć o tematyce nawiązującej do świąt Bożego Narodzenia.

Święta za nami, ale wielu z nas pozostały po nich pamiątki - zdjęcia rodzinnych spotkań, wystroju domów, potraw świątecznych i ciast. Niektórzy chwalą się nimi wśród znajomych na fejsbuku. My proponujemy - podzielcie się radością Waszych świąt z czytelnikami Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego.

Są tacy, którzy wieszczą schyłek tradycyjnie obchodzonych świąt Bożego Narodzenia. My proponujemy kierunek przeciwny - dzielenie się radością z przeżycia tego czasu, docenienie tradycji, ale też pokazanie nowych pomysłów na rodzinne świętowanie.

Pokażcie nam Wasze szopki, choinki, stroiki, wieńce adwentowe i inne dekoracje. Równie chętnie zajrzymy do… pieców i na wigilijne stoły. Przyjrzymy się śpiewowi kolęd i ich grze na różnych instrumentach. Chcemy zobaczyć Waszą Pasterkę i zasiąść w Waszym rodzinnym gronie. Skorzystamy z zaproszenia do świetlic, warsztatów terapii zajęciowej czy przedszkoli, gdzie przygotowywane są aniołki, kartki świąteczne, łańcuchy i inne ozdoby.

Przyślijcie nam Wasze wspomnienia uwiecznione na zdjęciach. My zamieścimy je w konkursowej galerii. Ale to Wy, internauci zdecydujecie, kto wykonał najpiękniejszy obrazek bożonarodzeniowy. Nam pozostanie nagrodzenie atrakcyjnymi upominkami trzech najlepszych fotografii.

Na zdjęcia z krótkim opisem (miejsca, przedstawionych osób) czekamy do 3 stycznia. W mailu trzeba podać także imię i nazwisko, adres i telefon autora fotografii.

5 stycznia na stronie pojawią się galerie ze wszystkimi zdjęciami, które przyszły na konkurs, wraz z formularzem do głosowania. Internauci będą mogli oddawać swoje głosy, klikając pod najładniejszą fotografią, do 10 stycznia.

Wyniki konkursu opublikujemy na stronie, a także w wydaniu papierowym „Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego” 17 stycznia (nr 3/2016).

Regulamin konkursu TUTAJ . Nadesłanie zdjęć oznacza, że każdy uczestnik zapoznał się z tym dokumentem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama