Nowy numer 08/2020 Archiwum

Ponad 1000 maturzystów na Jasnej Górze

W Częstochowie odbywa się 33. Pielgrzymka Maturzystów z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Świadectwem swojego życia i nawrócenia z młodymi dzieli się "Tau".

Z młodymi do Częstochowy przyjechało 40 opiekunów - kapłanów, sióstr zakonnych i nauczycieli świeckich.

Uczestników pielgrzymki przywitał bp Edward Dajczak: - Możecie tutaj przeżyć chwile, która zaważą na Waszym życiu. Zachęcam do tego, abyście chcieli poszukać Boga - powiedział pasterz diecezji.

Gościem specjalnym tegorocznej pielgrzymki jest Piotr Kowalczyk, znany jako "Tau", raper, producent muzyczny, ewangelizator.

Młodzi będą też uczestniczyli w Mszy św. w jasnogórskiej bazylice, a także w drodze krzyżowej na wałach. Pielgrzymka zakończy się zawierzeniem egzaminów maturalnych oraz całego życia w Kaplicy Cudownego Obrazu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama