Nowy numer 42/2019 Archiwum

Mam serce Dawida

Zawodowo spełnia się jako inżynier elektrotechniki, po godzinach gra, śpiewa, komponuje. Pochodzący z Miastka Wojtek Mazurek, który właśnie wydał swoją debiutancką płytę „Kochać jak Ty”, mówi o muzyce i uwielbianiu Boga.

Ale muzyka to jednak istotna część Ciebie. Potwierdzają to laury Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Aktorskiej czy występ w „Szansie na sukces”. Ale też sporo kompozycji z Pasją e-moll na czele. No i hymn rodzinnej parafii…

To prawda, zostawiłem w Miastku i kościele Mariackim kawałek swojego serca. Hymn to było wyzwanie. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie pisałem. W dodatku wiedziałem, że odbiorcy też będą wymagający. (śmiech) Siadałem do komponowania kilka razy i nic. Zupełnie nic. Żadnego pomysłu. Wychodziło mi skrzyżowanie „Króluj nam, Chryste” z „Czarną Madonną”. Cieszę się, że ostateczna wersja się przyjęła i jest śpiewana.

Jak mieszkańcy Miastka przyjęli płytę?

Jestem zdumiony i zachwycony. To, co działo się na koncercie, było niesamowite! Chciałbym codziennie im dziękować. Jestem zaszczycony, że z taką sympatią przyjęli koncert i płytę.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL