Nowy numer 08/2020 Archiwum

Rekolekcje wielkopostne w Telewizji Kablowej Koszalin

Rozważania rekolekcyjne prowadzi ks. dr Radosław Siwiński, dyrektor Domu Miłosierdzia Bożego. Ich tematem jest "Nadzieja" na podstawie Księgi Apokalipsy św. Jana Apostoła.

Koszalińska Telewizja Kablowa "Max" emituje odcinki rozważań rekolekcyjnych w ramach katolickiego magazynu "Wierzę" od III niedzieli Wielkiego Postu do Niedzieli Palmowej. Na pewno więc ukażą się 4 odcinki. Każdy z nich trwa nieco ponad 15 min.

- Spotykając ludzi podczas rekolekcji, czy w Domu Miłosierdzia widzę, że wielu z nich odczuwa brak nadziei. Apokalipsa jest księgą ogromnej nadziei. Dlatego chciałbym zaproponować na ten Wielki Post pewne jej fragmenty, które podnoszą serca. Słowo Boże przychodzi nam z pomocą i mimo zakrętów tego życia prowadzi nas prostą drogą do nieba - mówi ks. Siwiński.

Emisja rekolekcji na antenie Telewizji Kablowej Max odbywa się w niedziele o: 8.55, 10.55, 12.55, 16.00, 20.55 i 22.55.

Odcinki są także dostępne na kanale YouTube.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka z III niedzieli Wielkiego Postu:

Wierzę - odc. 269 - 24.03.2019 - rekolekcje z ks. dr. Radosławem Siwińskim - cz. 1.
Telewizja Kablowa Koszalin
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama