Nowy numer 24/2021 Archiwum

Podziel się swoimi wspomnieniami z pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski

Wielkimi krokami zbliża się 40. rocznica tego wydarzenia. Zapraszamy do przesyłania nam zdjęć i wspomnień z tamtych dni.

Jeśli ktoś brał udział w pielgrzymce papieskiej, która odbywała się od 2 do 10 czerwca 1979 r., i chciałby podzielić się swoimi wspomnieniami, zdjęciami, anegdotami, zapraszamy do przesłania nam tych materiałów na adres: koszalin@gosc.pl.

Jeśli nadesłane materiały będą nadawały się do publikacji, zostaną umieszczone na naszej lokalnej stronie, a także w specjalnym serwisie na stronie głównej. Być może coś, co skrywają nasze stare albumy, co pamiętamy jako nasze osobiste przeżycia, okaże się też cenne dla innych!


Przesłanie materiałów jest równoznaczne z
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media. Nadawca
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama