Nowy numer 08/2020 Archiwum

"Różaniec Młodych" z kaplicy domu biskupiego w Koszalinie

W środę 2 października odbyła się pierwsza tegoroczna transmisja internetowa Różańca z kaplicy domu biskupiego. Modlitwę prowadził bp Edward Dajczak razem z młodymi z KSM.

Już od kilku lat bp Edward Dajczak zaprasza wszystkich młodych do wspólnego odmówienia jednej dziesiątki Różańca, łącząc się dzięki transmisji realizowanej przez Diecezjalną Telewizją Internetową "Dobre Media".

Spotkania odbywają się w każdą środę października o godz. 21. W swoim zamyśle są przedłużeniem wspólnoty modlitewnej wrześniowego Diecezjalnego Czuwania Młodych w Skrzatuszu. Tym razem w kaplicy domu biskupiego gościła młodzież z KSM z oddziałów w Koszalinie i w Słupsku.

– Mam nadzieję, że tę modlitwę będziemy odmawiać za siebie nawzajem nie tylko w środy, ale codziennie. Trzymajmy się Różańca, idąc po tropach Maryi jak po sznurku. Możecie tę modlitwę odmawiać wszędzie – na ulicy, w drodze, na przerwie w szkole. Zapraszam was do tego – mówił bp Edward Dajczak na zakończenie transmisji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama