Nowy numer 50/2019 Archiwum

Zobacz także

 • 87
  23.10.2019 20:05
  "warto w ogóle, żeby proboszcz wobec parafian był w kwestiach finansowych przejrzysty.". Moim zdaniem warto żeby ludzie ufali swojemu proboszczowi, bo jeżeli uważają że ofiary są przeznaczane niezgodnie z przeznaczaniem, to tak jakby uważali swojego proboszcza za oszusta. Panuje w Kościele jakaś dziwna moda aby ze wszystkiego ksiądz się musiał tłumaczyć. Ja w tym nie widzę nic dobrego, choć mój proboszcz na koniec roku podaje jakby bilans, i przeważnie razem z kredytem do spłacenia kwota jest mocno niewystarczająca. To też w jakimś stopniu pokazuje intencje tych ciekawych którzy chcą wiedzieć na co taca idzie, ale specjalnie gdy słyszą że parafii brakuje dziesiąt tysięcy złotych by wyjść na 0, nie kwapią się do tego by ta taca była większa. Pytam zatem, po co ta ciekawość ile jest na tacy?
  doceń 0
 • Artur
  23.10.2019 23:44
  Udostępnianie informacji o kwotach kolekt powinno być standardem, a nie ciekawostką. Podatkowe rozliczenie roczne parafii powinno wisieć w gablocie.
  doceń 2
 • A
  24.10.2019 12:15
  Bardzo fajna zabawa i widać wszyscy mają poczucie humoru, a skoro i pln nie brakuje to jest i odpowiedzialność za parafię czegóż chcieć więcej :)
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama