Nowy numer 50/2019 Archiwum

Uzdrawiająca moc Maryi. Męskie spotkanie w Skrzatuszu

Już jutro kolejne męskie spotkanie w Skrzatuszu. Panowie będą rozmawiać o ciele odciętym i opancerzonym.

Panowie w diecezjalnym sanktuarium spotykają się raz w miesiącu. Modlą się i rozmawiają o męskich sprawach. 

Comiesięczne wieczorne spotkania to zaproszenie do dialogu: najpierw z Panem Bogiem, potem ze sobą nawzajem. Męskie spotkanie otwiera Msza św., potem dyskutują na temat przewodni w danym miesiącu. Tematy rozmów zawsze związane są z codzienności, z przeżywaniem męskości, z trudnością bycia mężczyzną we współczesny świecie.

Przewodnikiem w październikowym spotkaniu będzie ks. prof. Adam Rybicki. Panowie wezmą na warsztat pierwszy rozdział książki "Uzdrawiająca moc Maryi". 

Najbliższe Męskie Boże Rozmowy w Skrzatuszu odbędą się w piątkowy wieczór 25 października. Początek o godz. 18. Spotkanie jest otwarte. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama