46/2019 Archiwum

Nowy poradnik dla rodziców, których dziecko zmarło przed urodzeniem

Poradnik wydało Duszpasterstwo Chorych i Służby Zdrowia diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Znajdują się w nim ważne informacje dla rodziców w trudnym momencie utraty oczekiwanego dziecka.

Utrata dziecka to bardzo trudny moment, w którym rodzice niejednokrotnie nie są w stanie zebrać myśli i nie wiedzą, jakie przysługują im prawa, ani co mogą zrobić, żeby pochować swoje utracone dziecko.

Poradnik krok po kroku wszystko wyjaśnia. - Zachęcam, aby zainteresowały się nim osoby bliskie tym, którzy stracili dziecko. Może one same nie są w stanie zająć się formalnościami i trzeba im pomóc - mówi ks. Dawid Andryszczak, diecezjalny duszpasterz służby zdrowia i chorych.

Poradnik jest do pobrania na stronie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama