Nowy numer 50/2019 Archiwum

Uzdrawiająca moc Maryi. Męskie spotkanie w Skrzatuszu

29 listopada panowie zapraszają do diecezjalnego sanktuarium. Podczas kolejnego męskiego wieczoru rozmawiać będą o przebudzeniu zranionego ciała.

Panowie w Skrzatuszu spotykają się raz w miesiącu. Modlą się i rozmawiają o męskich sprawach. Przewodnikiem w październikowym spotkaniu będzie ks. prof. Adam Rybicki. Panowie wezmą na warsztat drugi rozdział książki „Uzdrawiająca moc Maryi”.

Comiesięczne wieczorne spotkania to zaproszenie do dialogu: najpierw z Panem Bogiem, potem ze sobą nawzajem. Męskie spotkanie otwiera Msza św., potem dyskutują na temat przewodni w danym miesiącu. Tematy rozmów zawsze związane są z codziennością, z przeżywaniem męskości, z trudnością bycia mężczyzną we współczesny świecie.

Najbliższe Męskie Boże Rozmowy w Skrzatuszu odbędą się w piątkowy wieczór 29 listopada. Początek o godz. 18. Po Mszy św. spotkanie w herbaciarni. Spotkanie jest otwarte. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama