GN 14/2020 Archiwum

Koszalin. Zakażony koronawirusem pacjent w śpiączce farmakologicznej

W Szpitalu Wojewódzkim przebywa sześcioro pacjentów z koronawirusem. Pięcioro w stanie dobrym, szósty w śpiączce farmakologicznej.

25 marca w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie jest hospitalizowanych sześcioro pacjentów z zakażenia wirusem SARS-CoV-2, informuje rzecznik szpitala Cezary Sołowij. Są to dwie kobiety z powiatu koszalińskiego i trzech mężczyzn z powiatu koszalińskiego. Ogólny stan zdrowia tych pacjentów jest dobry.

Niestety, stan szóstego pacjenta, starszego mężczyzny z powiatu białogardzkiego, uległ pogorszeniu. Mężczyzna został przeniesiony na Oddział Intensywnej Terapii i Anestezjologii koszalińskiego szpitala. Jest utrzymywany w śpiączce farmakologicznej.

– Ponadto hospitalizowaliśmy dwójkę pacjentów z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Te osoby, w stanie dobrym, czekają na wyniki badań laboratoryjnych – informuje rzecznik szpitala.

W województwie zachodniopomorskim COVID-19 stwierdzono u 30 osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama