Nowy numer 21/2020 Archiwum

Nowe zwrotki pieśni Moniuszki. Koszalińska Filharmonia ogłasza konkurs

I zaprasza do stanięcia ramię w ramię z największymi literatami, których utwory wykorzystywał narodowy kompozytor dla swoich pieśni.

Z okazji Dni Koszalina i niedawno minionej 201. rocznicy urodzin swego patrona Filharmonia Koszalińska zachęca do udziału w konkursie, polegającym na dopisaniu i zaśpiewaniu nowej zwrotki (zwrotek) do wybranej pieśni Stanisława Moniuszki.

O tym, że to nie takie trudne, jak mogłoby się wydawać przekonują pracownice administracji Filharmonii Koszalińskiej.

Zaproszenie do konkursu na nową zwrotkę pieśni Stanisława Moniuszki.
Filharmonia Koszalińska

Nagrania należy przesyłać na adres: promocja@filharmoniakoszalinska.pl. Najlepsze z nich zostaną umieszczone w stałej galerii na stronie www.filharmoniakoszalinska.pl, która właśnie podczas Dni Koszalina 2020 otworzy się w nowej pod każdym względem odsłonie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama