Kołobrzeg. Ognisko zachorowań w Szpitalu Regionalnym

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kołobrzegu zdecydowała o objęciu kwarantanną trzech oddziałów Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu.

Karolina Pawłowska Karolina Pawłowska

|

GOSC.PL

dodane 08.04.2020 12:31
0

Od wczoraj kwarantannie poddane zostały oddziały kardiologii i rehabilitacji. Od niedzieli zamknięty jest oddział psychiatryczny. Tu właśnie znajduje się ognisko zachorowań.

Na oddziale psychiatrycznym znajduje się 30 pacjentów i 4 osoby z personelu medycznego, na oddziale kardiologicznym - 6 pacjentów i 3 osoby z personelu, na oddziale rehabilitacji znajduje się 20 pacjentów i 3 osoby z personelu.

Łącznie zakażonych jest 16 osób w tym 3 osoby z personelu medycznego, jedna hospitalizowana w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie.

Jak informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna na terenie województwa zachodniopomorskiego łącznie zakażonych koronawirusem jest 160 osób. Dwie osoby zmarły. 

1 / 1
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI: