Nowy numer 24/2018 Archiwum

Tragiczny wypadek

Dwóch ministrantów zginęło w piątek 2 listopada po godz. 19, niedaleko Osiek k. Koszalina.

Samochód prowadził ksiądz, który wiózł czterech chłopców, aby pograć z nimi w piłkę w hali w Suchej Koszalińskiej. Niestety, podróż zakończyła się tragicznie. Na razie nieznane są przyczyny wypadku. Wykluczona jest na pewno nietrzeźwość kierowcy. Prosimy o modlitwę za tragicznie zmarłych oraz za poszkodowanych i ich rodziny. Pamiętajmy też o księdzu, który był kierowcą.

Bp Edward Dajczak poprosił dziekana dekanatu Mielno, aby odwiedził rodziny zmarłych i poszkodowanych i przekazał im wyrazy współczucia. Ksiądz dziekan, w imieniu diecezji, ma im też zaoferować konkretną pomoc. Jak zapewnia ksiądz dziekan, w najbliższą niedzielę we wszystkich parafiach dekanatu, wierni będą się modlić za tragicznie zmarłych i ich rodziny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma