Nowy numer 24/2018 Archiwum

Betlejem w Seminarium

Na wzgórzu koło Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie trwa budowa Betlejem. Wspólnota Cenacolo z Giezkowa przygotowuje scenografię do jasełek.

Chłopcy pracują już od wielu dni. Pojawiają się skoro świt i wyjeżdżają dopiero, jak zaczyna robić się ciemno. Wszędzie słychać odgłosy młotków i pił.

Na razie nie wiadomo jeszcze, jak to wszystko będzie wyglądać. Jedno jednak jest pewne: w tym roku seminaryjne Boże Narodzenie będzie niezwykłe. Szykuje się coś, czego jeszcze nie było. Podobno mają też być żywe zwierzęta. Oprócz przedstawienia dla kleryków podczas seminaryjnej wigilii, planowane są również występy dla gości.

Kiedy znane już będą terminy, niezwłocznie je podamy. Chyba warto pomyśleć o przyjeździe, żeby przeżyć coś niepowtarzalnego.

Zapowiedź żywych jasełek przy Seminarium
ks. Wojciech Parfianowicz/GN

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma