Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zabawki dla przedszkoli

Używane, ale jeszcze nie zniszczone mogą posłużyć kolejnym maluchom. W Białogardzie trwa zbiórka zabawek, które zostaną 6 grudnia przekazane miejskim przedszkolom.

Na pomysł wpadli białogardcy radni z komisji edukacji, kultury i spraw społecznych rady miejskiej Białogardu wspólnie z proboszczami białogardzkich parafii. To radni też wcielą się w role św. Mikołajów i dostarczą prezenty maluchom z trzech miejskich przedszkoli.

Używane samochodziki, lalki, klocki, gry i bajki można przynosić do kościołów, osiedlowych klubów Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Centrum Kultury i Spotkań Europejskich. Warunkiem jest, żeby przekazywane zabawki były w dobrym stanie.

– To są rzeczy, z których nasze dzieci szybko wyrastają, a przecież mogą jeszcze posłużyć innym. Zamiast je wyrzucać, można zasilić przedszkolne zasoby – mówi Paweł Wiśniewski, dyrektor białogardzkiego CKiSE.

Zbiórka trwa do 4 grudnia.  

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma