GN 24/2018 Archiwum

Polacy na Wschodzie

Już drugi raz mieszkańcy kołobrzeskich parafii włączyli się w akcję „Pomoc Świąteczna dla Polaków na Białorusi”.

Akcja organizowana przez kołobrzeżan pod patronatem Konsulatu Generalnego RP w Brześciu trwała trzy tygodnie i miała na celu zebranie darów (słodyczy, produktów spożywczych, chemii gospodarczej oraz upominków dla najmłodszych), które pomogą naszym rodakom w radośniejszym przygotowaniu i przeżyciu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Nie sposób podziękować za serce i wielką hojność, którą w tym roku wykazali się kołobrzeżanie. Około dwóch ton darów pojechało już na Białoruś, gdzie zostaną rozdane potrzebującym Polakom. Zapraszamy do włączenia się w jeszcze większą zbiórkę już w przyszłym roku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma