Nowy numer 24/2018 Archiwum

Błogosławionych świąt!

Bp Edward Dajczak przekazał za pośrednictwem "Gościa Niedzielnego" życzenia świąteczne dla wszystkich Czytelników oraz mieszkańców naszej diecezji.

"W Roku Wiary w naszej diecezji z Maryją wpatrujemy się w miłość podarowaną nam przez przychodzącego Boga. Życzę kochanym Diecezjanom błogosławionych świąt Bożego Narodzenia, z pięknym doświadczeniem obecności Jezusa w sercu. Niech On błogosławi każdej rodzinie i każdemu człowiekowi żyjącemu w naszej diecezji" - napisał biskup.

Oto kilka słów bp. Edwarda wypowiedzianych podczas przedświątecznego spotkania z dziennikarzami:

Życzenia bp. Edwarda Dajczaka

Wszystkim Czytelnikom "Gościa" i odwiedzającym stronę internetową błogosławionych świąt Narodzenia Pańskiego życzy także cała koszalińska redakcja.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma