Nowy numer 38/2023 Archiwum

Rekolekcje z o. Johnem Bashoborą

Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Krzysztofa oddział w Słupsku zaprasza na spotkanie z o. Johnem Bashoborą. Trzydniowe rekolekcje wpisują się w zaplanowaną na ten rok wielką ewangelizację Koszalina, Piły i Słupska.

To kolejna już wizyta ugandyjskiego charyzmatyka w naszej diecezji. Każde ze spotkań cieszyło się ogromną popularnością. – Także o. John bardzo się cieszy z przyjazdu do nas. Uważa naszą diecezję za niezwykle otwartą, wychodzącą do ludzi – potwierdza ks. Rafał Jarosiewcz ze Szkoły Nowej Ewangelizacji.

Rekolekcje z modlitwą o uzdrowienie odbędą się od 1 do 3 marca w słupskiej hali „Gryfia” (ul. Szczecińska 99). Przyświecać im będzie hasło z Listu do Galatów: „Ku wolności wyswobodził nas Chrystus”.

Zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny na stronie www. sne.slupsk.pl oraz www.kochaj.my. Tam także znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące rekolekcji. – Hala jest przygotowana i zabezpieczona pod kątem 2 tys. uczestników i nie mam wątpliwości, że wszystkie miejsca będą zajęte – dodaje ks. Jarosiewicz.

Szkoła Nowej Ewangelizacji planuje w tym roku jeszcze przygotować rekolekcje biblijne z o. Jose Maniparambil z Indii oraz rekolekcje uwielbieniowe z amerykańską charyzmatyczką Marią Vadia. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast