Nowy numer 42/2019 Archiwum

Chleb i Pismo Święte

Drogeria czy sklep mięsny? Nieważne, bo dla nich każde miejsce jest dobre, żeby głośno mówić o Bogu.

Grupa Bożych zapaleńców wyruszyła do słupskiego centrum handlowego „Hala pod Wieżą”, żeby przypomnieć mieszkańcom istotę przeżywania Wielkiego Postu.

Młodzież z parafii św. Maksymiliana Kolbego podpytywała słupszczan, jak przeżywają Wielki Post, a także zapraszała na Mszę Świętą. - Pierwszy raz spotkałam się z taką inicjatywą i bardzo mi się podoba. Bo uważam, że dzisiaj do ludzi docierać trzeba zwłaszcza poza kościelnymi murami - mówi pani Aneta, jedna z przebywających na terenie centrum handlowego.

Każdy odwiedzający „Halę pod Wieżą” dostał od młodych ewangelizatorów kromkę chleba oraz karteczkę z fragmentem Pisma Świętego. - Są to widoczne znaki rozpoczęcia okresu Wielkiego Postu - tłumaczy ks. Łukasz Bikun, wikariusz z parafii św. Maksymiliana Kolbego.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL