Nowy numer 41/2019 Archiwum

Rozważania wielkopostne przez SMS

Bp Edward Dajczak zaprasza wszystkich na niezwykłe "rekolekcje". Żeby wziąć w nich udział, trzeba mieć dobrą wolę i telefon komórkowy.

Diecezja koszalińsko-kołobrzeska, w ramach projektu "SMS z Nieba", proponuje codzienne słowo rozważań od bp. Edwarda Dajczaka. To taki "impuls wielkopostny" w 160 znakach.

Nie chodzi tu o zastąpienie rekolekcji parafialnych. To coś dodatkowego dla każdego, ale także dla tych, którzy może z różnych powodów nie będą mogli uczestniczyć w rekolekcjach w kościele. Inicjatywa wpisuje się w "Święto Wiary" przeżywane w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, w ramach projektu Miasto dla Jezusa: www.miastoPana.pl

Do akcji zaproszeni są wszyscy, nie tylko mieszkańcy nadmorskiej diecezji. Aby aktywować darmową usługę, trzeba tylko wysłać SMS o treści: “Zapraszam Jezusa” na numer 512-246-412.

Codziennie wieczorem treść SMS będzie też opublikowana na stronie www.smsznieba.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL