Nowy numer 42/2019 Archiwum

Umacnianie miłości

Wspólnota Domowego Kościoła ze Szczecinka wspólnie z kręgiem z Czarnego i Bornego Sulinowa spotkali się w pierwszą sobotę Wielkiego Postu na comiesięcznej Eucharystii.

Małżonkowie przyjechali do parafii pw. Ducha Świętego. Chcąc głębiej i owocniej przeżyć czas Wielkiego Postu podjęli całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Trwali na modlitwie aż do godz. 7 rano.

Każde małżeństwo, które zapragnęło takiej adoracji, miało swoją godzinę na spotkanie z Panem Jezusem. - Był to czas, w którym wspólnie ze współmałżonkiem doświadczaliśmy wielkiej bliskości z Bogiem, który uzdrawiał nasze relacje, ubogacał nasze wnętrza i pozwolił nam się zatrzymać i wyciszyć - mówi Agata Husejko, która przyjechała do Szczecinka razem z mężem Andrzejem.

W spotkaniu wzięło udział w sumie 17 małżeństw.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL