Nowy numer 42/2019 Archiwum

Baranki pomagają w remoncie

W Domu Miłosierdzia można nabyć baranka na stół wielkanocny. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży wypieczonych z ciasta chlebowego baranków wspomogą remont budynku.

To jest kolejny, po akcji adwentowej, sposób na zasilenie konta koszalińskiego Domu Miłosierdzia. Baranki można nabywać w domu przez cały okres Wielkiego Postu. Jako ofiary-cegiełki pomogą w budowaniu tego niezwykłego miejsca.

– Wianki świetnie się sprzedawały, rozchodziły się błyskawicznie. Trudno nam policzyć, ile ich zrobiliśmy. Po pierwszych stu przestaliśmy panować nad wiankowym zamieszaniem. Siedzieliśmy i kręciliśmy wianki, żeby zdążyć z zapotrzebowaniem. Straciliśmy rachubę – przyznaje z zadowoleniem Monika Musioł, wolontariuszka z Domu Miłosierdzia. Organizatorzy maja nadzieję, że akcja barankowa spotka się z równie życzliwym przyjęciem. – Ci, którzy wezmą w niej udział, widzą, że wspomagają w ten sposób dobre dzieło, które tak szybko się rozwija – dodaje Eliza Borkowska.

Wszystkich chcących za dobrowolną ofiarę nabyć baranki wolontariusze zapraszają do rozmównicy obok kaplicy. Pierwsza partia baranków już czeka. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL