GN 42/2019 Archiwum

Rowerem na Jasną Górę

Ruszyły internetowe zapisy na tegoroczną Diecezjalną Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę.

Pielgrzymka wystartuje 6 lipca. Na zameldowanie się u Czarnej Madonny pątnicy na rowerach będą mieli tydzień.

Każdego dnia przemierzają ponad 80 km, śpią w szkołach i mają zapewnioną opiekę medyczną. Ale ten tydzień to czas spędzony nie tylko na rowerowym siodełku. – Podczas rowerowej pielgrzymki nie brakuje czasu na konferencję, modlitwę oraz czas na wspólne dzielenie się doświadczeniem Boga w życiu – mówi ks. Tomasz Roda, organizator rowerowego pielgrzymowania.

Diecezjalna Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę w tym roku wyruszy po raz czwarty. W ubiegłym roku udział wzięło w niej ponad 250 rowerzystów, w tym roku organizatorzy już spodziewają się wcale nie mniejszej frekwencji.

Patronatem honorowym pielgrzymkę rowerową objął bp Edward Dajczak. Także nasza redakcja od samego początku towarzyszy pątnikom na rowerach.

Wszystkie informacje dotyczące pielgrzymki oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej: www.rowerowa.info

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama