Nowy numer 13/2020 Archiwum

Wszystkie dzieci - do Skrzatusza!

Najmłodsi mieszkańcy diecezji po raz pierwszy będą świętować Dzień Dziecka w Skrzatuszu.

W sobotę 25 maja dzieci z całej diecezji spotkają się w skrzatuskim sanktuarium z bp. Edwardem Dajczakiem i ukoronują królującą tu Matkę Bożą Bolesną własnoręcznie wykonanymi koronami.

– Zamiast złota i klejnotów te korony stworzą dobre uczynki dzieci. To tymi skarbami jeszcze raz ukoronują Maryję na swoją królową – mówi ks. Marcin Piotrowski, diecezjalny duszpasterz dzieci.

W ten sposób młody Kościół koszalińsko-kołobrzeski będzie świętować potrójnie: Dzień Dziecka i Dzień Matki oraz jubileusz ćwierćwiecza koronacji Piety Skrzatuskiej.

Gościnnie wystąpi także zespół i teatr „Małe co nieco” pod przewodnictwem Krzysztofa Irisika.

Zgłoszenia na I Diecezjalny Dzień Dziecka na stronie internetowej: www.skrzatusz2013.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama