Nowy numer 33/2018 Archiwum

Skrzatuska studniówka

W sobotę 8 czerwca rozpoczyna się odliczanie ostatnich 100 dni do jubileuszu 25-lecia koronacji piety skrzatuskiej.

Nasze diecezjalne sanktuarium nabiera nowego życia, ponieważ obchody Roku Skrzatuskiego obfitują w różne wydarzenia. Jest coraz więcej pielgrzymek, a także zmienia się zewnętrzny wygląd skrzatuskiej świątyni i terenu wokół niej.

Do uroczystych wrześniowych obchodów zostało dokładnie 100 dni. W związku z tym Szkoła Nowej Ewangelizacji proponuje jeszcze jedną formę przygotowania do jubileuszu. Już od soboty 8 czerwca można wziąć udział w SMS-owej akcji "Skrzatuska studniówka". Każdy, kto zgłosi chęć udziału w akcji, otrzyma codziennie SMS-a od bp. Edwarda Dajczaka z krótką myślą pogłębiającą ideę jubileuszu.

Żeby wziąć udział w akcji "Skrzatuska studniówka", należy wysłać SMS-a o treści "Skrzatusz" pod numer 725 072 587. Jego koszt jest taki jak za zwykłego SMS-a, zgodnie z taryfą, jaką posiada wysyłający. Opłatę pobierają operatorzy, nie organizatorzy akcji. To jedyny i jednorazowy koszt, jaki ponosi uczestnik. Otrzymywanie SMS-ów w ramach akcji jest już bezpłatne dzięki anonimowemu darczyńcy.

Ostatnia tego typu inicjatywa "Impuls wielkopostny" spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem. Codzienną wiadomość od biskupa otrzymywało ponad 6 tys. osób. Niektórzy wyrażali swoją wdzięczność również w formie SMS-owej. Podziękowania czy komentarze do konkretnych wiadomości po wydrukowaniu zapełniły kilkadziesiąt stron.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma