Nowy numer 42/2018 Archiwum

Skrzatusz coraz bliżej

W Wyższym Seminarium Duchownym 9 sierpnia odbyło się kolejne spotkanie organizacyjne dotyczące wrześniowego czuwania młodych.

Właściwie prawie wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Pozostaje jeszcze doprecyzowanie szczegółów, aby czuwanie mogło odbyć się sprawnie i dzięki temu owocnie dla uczestników.

W tym roku spotkaniu towarzyszyć będzie hasło: "Naprawdę bliska!". Chodzi, oczywiście, o Maryję, która czasami postrzegana jest jako postać odległa, raczej niemożliwa do naśladowania, bo przecież Niepokalanie Poczęta i Wniebowzięta. Ojcowie Enrique i Antonello ze wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, specjalni goście na czuwaniu, będą starali się pogłębić temat podczas swoich konferencji.

Zadania przed czuwaniem są już dokładnie rozdzielone. Pozostają dwie ważne sprawy dla wszystkich - modlitwa o pogodę i promocja czuwania wśród znajomych. Namiot będzie większy niż zwykle, więc miejmy nadzieję, że 14 września wypełni się po brzegi.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy