Nowy numer 08/2024 Archiwum

Specjalny serwis skrzatuski

Na naszej stronie już od 1 września rusza serwis poświęcony wydarzeniom jubileuszowym w Skrzatuszu.

W serwisie będzie można znaleźć wiele informacji, które na pewno okażą się pomocne w lepszym przeżyciu wydarzeń jubileuszowych. Wystarczy kliknąć na dobrze widoczny baner, który pojawi się na stronie dokładnie 1 września.

Po pierwsze, spróbujemy wyjaśnić, o co w ogóle chodzi w całym tym skrzatuskim "zamieszaniu". Podamy więc trochę lekkostrawnej i dobrze przyrządzonej historii samego sanktuarium i znajdującej się w nim cudownej Piety.

Przypomnimy, jak to było z tą koronacją, której jubileusz będziemy świętować. Wyjaśnimy, co będzie się działo nie tylko 14 i 15 września w Skrzatuszu, ale także dwa tygodnie wcześniej w Koszalinie, Słupsku i Pile, w ramach akcji "Miasto dla Jezusa".

Podamy dokładne informacje o tym, co, gdzie i kiedy się dzieje. Będziemy na wszystkich spotkaniach, które odbędą się od 1 do 15 września.

Pokażemy relacje z tych wydarzeń z bogatymi galeriami zdjęć. Poza tym zapytamy tych, którzy mają coś do powiedzenia, aby podzielili się swoimi myślami o Skrzatuszu, a także, aby wyjaśnili, co dla nich znaczy miłość do Matki Bożej.

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu i do "polubienia" także tego zaproszenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy